Jesteś tutaj
Start > G > [WYBORY SOŁECKIE] Oficjalne wyniki – Rada Sołecka

[WYBORY SOŁECKIE] Oficjalne wyniki – Rada Sołecka

Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rad Sołeckich. 

BUKÓW RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Anna Bularz – 133
  2. Jerzy Zdzisław Kuc – 113
  3. Tomasz Ligocki – 108
  4. Małgorzata Madeja – 158
  5. Mateusz Piotr Markiewicz – 107
  6. Janusz Ożóg – 106
  7. Józef Ożóg – 121
  8. Mateusz Płonka – 95
  9. Jan Rządzik – 112
  10. Władysław Stanisław Zasadni – 108

GAJ RADA SOŁECKA (5 członków):

  1. Ludmiła Iwanicka – 107
  2. Piotr Lenartowicz – 175
  3. Jacek Wcisło – 194
  4. Adam Nazim – 209
  5. Edyta Magdalena Pindel – 183
  6. Stanisław Zięba – 153
KONARY RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Robert Czaplik – 84
  2. Lucyna Górnisiewicz – 94
  3. Józef Hossadyna – 59
  4. Bronisław Jopek – 88
  5. Barbara Małucha – 120
  6. Konrad Mikołajczyk – 89
  7. Zbigniew Najder – 63
  8. Zbigniew Sarga – 82
  9. Alicja Selecka – 97
  10. Jakub Synowiec – 94
  11. Adam Waśniewski – 31
  12. Barbara Wątor – 90
LUSINA RADA SOŁECKA (7 członków):
  1. Zdzisław Adamczyk – 79
  2. Artur Bobek – 107
  3. Barbara Bobek – 67
  4. Roman Bogucki – 95
  5. Bożena Bruzda – Szulc – 95
  6. Marcin Chromniak – 43
  7. Bogusław Ciesielski – 67
  8. Danuta Jaworska – 63
  9. Ireneusz Luzar – 48
  10. Marek Majewski – 71
  11. Mariusz Matoga – 78
  12. Jarosław Pierzak – 78
  13. Joanna Pietrzyk – 52
  14. Dominik Sikoń – 73

MOGILANY RADA SOŁECKA (7 członków):

  1. Tadeusz Cholewa – TAK: 72/NIE: 8
  2. Janina Kornecka – 78/8
  3. Adam Pulchny – 68/10
  4. Tadeusz Skała – 81/6
  5. Stanisław Surówka – 67/9
  6. Tadeusz Surówka – 74/7

Siódmy członek Rady Sołeckiej zostanie wybrany na pierwszym zebraniu wiejskim.

BRZYCZYNA RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Jerzy Kotarba – 27/3
  2. Emilia Mrowiec-Wilk – 27/2
  3. Adam Nowak – 27/2
  4. Wiesław Strzeboński – 21/3
  5. Janusz Syrek – 22/3
LIBERTÓW RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Angelika Lalewicz – 79/14
  2. Marek Pałka – 90/10
  3. Jarosław Pyzik – 98/6
  4. Agnieszka Sordyl – 76/15
  5. Zofia Węglarz – 95/16
WŁOSAŃ RADA SOŁECKA (5 członków)
  1. Maria Kotarba – 64/18
  2. Kazimierz Macheta – 53/18
  3. Krzysztof Suder – 64/14
  4. Czesław Szczurek – 62/14
  5. Józef Wawrzynek – 67/9
KULERZÓW RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Stanisław Gubała – 40/1
  2. Maria Jurek – 52/0
  3. Emilia Szafrańska – 44/1
  4. Andrzej Wątorski – 37/2
  5. Anna Witt – 33/6
CHOROWICE RADA SOŁECKA (5 członków):
  1. Tomasz Bochenek – 72/2
  2. Klaudia Gibek – 60/8
  3. Rafał Młynarczyk – 75/1
  4. Kamil Ożóg – 72/1
  5. Robert Strzeboński – 70/1

[WYBORY SOŁECKIE] Oficjalne wyniki – Sołtys

Szczegółowe informacje:

BIP Urzędu Gminy Mogilany 

Top

Strona używa plików cookies, kontynuując wyrażasz zgodę na zapisywanie ich na Twoim urządzeniu więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close